PostHeaderIcon Cesta do histórie

There are no translations available.

V piatok 27.9.2019 sme sa zúčastnili exkurzie do súkromného vojenského múzea, o ktorom sme ani netušili, že je v našej blízkosti a to hneď za kopcom vo Vinici.

Na pozvanie rodičov Paťka Kamenského zo Šaškovej triedy sme vyrazili za dobrodružstvom na vojenskom aute. Múzeum bolo plné starožitností, ktoré zozbieral Paťkov ocino. Niektoré kúsky mali vyše 100 rokov. Videli sme veľa zaujímavých exemlárov, povozili sme sa na starej motorke a spoločnými silami sme utiahli vojenské auto. Zažili sme nezabudnuteľné chvíle, za čo patrí poďakovanie rodine Kamenskej z Vinice.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk