PostHeaderIcon Uctili sme si pamiatku

There are no translations available.

Aj na začiatku tohto školského roku sme si uctili pamiatku nášho významného národovca, po ktorom nesie naša škola čestné pomenovanie, Petra Kellnera Záboja Hostinského. Žiaci 8.C triedy položili kyticu kvetov na jeho hrob na mestskom cintoríne v mene všetkých žiakov našej školy.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk