PostHeaderIcon Prvácka pasovačka v ŠKD

ŠKD
There are no translations available.

Dňa 2.októbra sa v telocvični ZŠ konalo slávnostné PASOVANIE PRVÁKOV do žiackeho cechu. Rodičov, vedenie školy a triedne pani učiteľky privítala „Pipi Dlhá Pančucha“, ktorá sprevádzala prváčikov počas celého slávnostného programu.

Tanečnými vystúpeniami privítali našich najmenších ich starší spolužiaci 4. a 5.ročníka. Prváčikovia slávnostne zložili „Sľub prváka“ a predstavili sa básničkami. Pani riaditeľka ich slávnostne pasovala za žiakov našej školy, triedne pani učiteľky a pani zástupkyňa 1.stupňa im odovzdali darčeky a Prijímacie listiny.

Na záver naši malí prváci spoločne zaspievali pesničku a natešení sa s rodičmi pobrali domov.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk