PostHeaderIcon P O Ď A K O V A N I E

There are no translations available.

Vážení rodičia!

Riaditeľka Základnej školy P. Kellnera Hostinského v Rimavskej Sobote Vám touto cestou vyjadruje veľké poďakovanie za pomoc pri realizovaní osláv 55. výročia založenia našej školy. Svojou ochotou napiecť zákusky ste nám  uľahčili oslavy finančne zabezpečiť.
Zároveň sa chcem poďakovať p. Marte Bořutovej za výzdobu pódia.

V E Ľ K É    Ď A K U J E M.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk