PostHeaderIcon Čitateľský oriešok

There are no translations available.

Žiaci 3. C triedy s pani učiteľkou Mgr. Renátou Sivokovou sa zapojili do celoslovenskej čitateľsko-výtvarnej súťaže vyhlásenej vydavateľstvom Raabe. Je to súťaž, ktorá rozvíja čítanie s porozumením, logické myslenie a fantáziu.

Žiaci čítali pridelené texty, riešili k nim pridelené úlohy, ktoré boli zamerané na čítanie s porozumením a obsahovali aj úlohy s medzipredmetovými vzťahmi. Úlohou žiakov bolo čítanie, vypracovanie úloh a napísanie príbehu s využitím postáv z oboch príbehov. Na záver vytvorili ilustráciu k vymyslenému príbehu.

Práce do vydavateľstva boli odoslané 22. januára.

Všetkým žiakom držíme palce v súťaži!

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk