PostHeaderIcon Biologická olympiáda

There are no translations available.

Dňa 10.2.2020 sa v CVČ Relax v Rimavskej Sobote uskutočnilo okresné kolo 54.ročníka Biologickej olympiády kategórie C. Súťaž má dve samostatné časti, teoreticko-praktickú a projektovú časť. Štyria ôsmaci - Nina Fülöpová, Viktória Krokavcová, Lea Pytliaková a Alex Váradi sa zúčastnili projektovej časti. Veľmi pekne odprezentovali svoje projekty na rôzne témy: Výroba domáceho mydla-hra alebo alchýmia?; Čokoládové kryštály; Preferujú pôdne organizmy tmu?; Základné vyšetrenie krvi. Pekné 3.miesto, diplom a vecnú cenu si vybojovala Lea Pytliaková. Gratulujeme a tešíme sa na prezentáciu ich projektov vo svojich triedach pred spolužiakmi.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk