PostHeaderIcon Viem, čo zjem

There are no translations available.

V rámci prvej súťaže projektu Viem, čo zjem „Malí spisovatelia“ sa naša škola umiestnila v TOP 3 najlepších príbehov. Konkrétne trieda 6.B obsadila krásne 1. miesto. Príbehy oslovili nielen svojim spracovaním, ale aj viditeľnou snahou, ktorá za nimi stála. Vďaka umiestneniu v tejto súťaži získali naši šiestaci 30 bodov do celkového hodnotenia v hre o hlavnú výhru – príspevok na cvičebné pomôcky v hodnote 500 €. Ďalšie body budú môcť všetky prihlásené triedy získať v 2. súťaži, ktorá bude vyhlásená na webovej stránke Viem, čo zjem. Gratulácia za 6.B patrí hlavne Miriam NôtovejEmme Karasovej, ktoré napísali víťazné príbehy.

Srdečne gratulujeme a súťažíme ďalej.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk