PostHeaderIcon Deň svätého Valentína

There are no translations available.

V piatok 14. februára sme si v našej škole pripomenuli Deň svätého Valentína.

V rámci tohto dňa mnohí žiaci napísali valentínky s milými slovami svojim kamarátom a učiteľom, ktoré pripínali strom lásky umiestnený na dolnej chodbe školy. Okrem tohto prebiehala i súťaž o najkrajšie valentínske srdiečko a najkrajšiu valentínku, do ktorej sa zapojilo 11 žiakov. Zástupcovia žiackeho parlamentu vyrobili i malé valentínske pozdravy,  ktorými potešili svojich učiteľov i ďalších zamestnancov školy.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk