PostHeaderIcon Úspešná riešiteľka chemickej olympiády

Naša škola sa i v dnešných časoch môže pýšiť usilovnými žiakmi, ktorí ani počas CORONA krízy nezaháľajú a pracujú na sebe. Okrem domácej výučby sa v spolupráci s vyučujúcimi pripravujú na rôzne súťaže a olympiády. Medzi týmito žiakmi máme už prvú ocenenú žiačku, Emku Horváthovú z 9.B triedy, ktorá sa ako jediná z nášho okresu zúčastnila okresného kola chemickej olympiády, kategórie D (dištančnou formou). Podarilo sa jej úspešne zvládnuť náročné teoretické, ale aj virtuálne praktické úlohy z chémie, čím si zaistila postup do krajského kola, ktoré sa uskutoční 28.05.2020. Účasť na olympiáde ju neobohatila len o skúsenosť, ale zabezpečila jej aj cenné body, ktoré sa jej pripíšu k prihláške na strednú školu. Týmto jej gratulujeme a želáme veľa úspechov!