PostHeaderIcon Viem, čo zjem - 2. súťaž

There are no translations available.

Trieda 5.B sa umiestnila v hodnotení TOP 5 najlepších príspevkov v rámci 2. súťaže s názvom „Športová výzva – trénujeme doma“. Za zapojenie sa do súťaže jej bolo automaticky pridelených 10 bodov. Vďaka tomu, že sa so športovou výzvou popasovali nielen s nasadením, ale aj originálnym spôsobom, sa žiakom 5.B podarilo umiestniť na 1. mieste a získať tak krásnych 36 bonusových bodov navyše. Tie sa im  prirátajú aj do celkového hodnotenia. Zároveň, trieda 5.B ako víťaz 2. súťaže vyhráva aj peknú vecnú cenu pre svoju triedu. Bodové skóre po oboch súťažiach sa vyhodnocuje a celkový počet bodov a finálne poradie všetkých zapojených tried bude čoskoro zverejnené aj na internetovej stránke projektu.
Viac o vyhodnotení 2. súťaže nájdete tu: https://www.viemcozjem.sk/pre-skoly/sutaze/
Ďakujeme všetkým zapojeným žiakom našej školy a žiakom 5.B srdečne gratulujeme!
 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk