PostHeaderIcon Divadlo - Hlúpy Kubo

There are no translations available.

Pri príležitosti vyhlásenia roku 2020 rokom slovenského divadla a 100. výročia uvedenia prvého slovenského ochotníckeho predstavenia v Rimavskej Sobote sa žiaci I. C a IV. C našej školy zúčastnili divadelného predstavenia v knižnici Mateja Hrebendu. Veselá ľudová rozprávka Hlúpy Kubo v podaní regionálneho divadelného súboru Havran rozveselila nielen detských divákov. Divadlo je súčasťou projektu Kultúrne leto v knižnici, ktorého cieľom je ponúknuť sériu divadelných predstavení.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk