PostHeaderIcon Tvorivé dielne v Mestskej galérii

There are no translations available.

Dňa 12.6. sa žiaci 3. ročníka s pani učiteľkou Mgr. Renátou Sivokovou zúčastnili výstavy obrazov spojenej s tvorivými dielňami. Na úvod si deti vypočuli rozprávanie o autorke vystavených obrazov. Potom nasledovala prehliadka jej tvorby. Pod vedením pani učiteľky zo Základnej umeleckej školy v Rimavskej Sobote, p.Pánekovej sa deti oboznámili s výtvarnou technikou tkanie. Vytvárali si na kartónových osnovách mandaly – lapače snov. Pomocou látok, pierok a flitrov žiaci vytvorili krásne diela.

Bol to pekný umelecký zážitok

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk