PostHeaderIcon Opäť v škole

Školský rok 2020/2021 sa tentokrát začal netradične. Kvôli  bezpečnostným protipandemickým opatreniam sa slávnostné otvorenie školského roka nekonalo  na školskom dvore, ale v triedach.   Prostredníctvom školského rozhlasu sa po krátkom kultúrnom programe všetkým prihovorila riaditeľka školy RNDr. Anita Antalová. Na pôde našej školy privítala predovšetkým nových žiakov- prvákov, ktorých v triedach na laviciach čakali i milé darčeky. Veľa síl do učenia popriala všetkým žiakom, no predovšetkým deviatakom, ktorých čaká testovanie a prijímacie skúšky na stredné školy. Všetci veríme, že napriek dnešnej náročnej situácii bude i tento školský rok úspešný.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk