PostHeaderIcon Škola v prírode- Donovaly

V dňoch 21. – 25.9.2020 sa žiaci 5. ročníka zúčastnili školy v prírode v rekreačnom zariadení  Zornička na Donovaloch. Program bol pestrý a zábavný.

Každý deň sme začínali tanečnou rozcvičkou. Počas vychádzok sme spoznávali okolitú prírodu. Popoludnie sme trávili pod vedením animátorov. Vytvorili sme si vlastné vlajky, súťažili a športovali sme na lúke, kreslili sme a zabávali sme sa v spoločenskej miestnosti. Svoj strach sme prekonali v  nočnej hre. Celý týždeň sme si pochutnávali na výbornej strave. Pobyt sme ukončili diskotékou. Domov sme sa vrátili s množstvom zážitkov.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk