PostHeaderIcon Kráľovstvo zdravia volá o pomoc

There are no translations available.

16.október - je svetový deň výživy. My na 1.stupni sme si tento dôležitý deň pripomenuli rôznymi zaujímavými aktivitami počas 4 hodín. Na prvých hodinách sme si pozreli  poučné prezentácie. V nich sme sa dozvedeli čo je pre nás dôležité, ako sa máme stravovať. Tvorili sme potravinové pyramídy, vyrábali knižky o ovocí, puzzle, vypĺňali pracovné listy.  Pomocou pani učiteliek sme si pripravovali ovocné šaláty a šťavy. V Škriatkovej triede sme si pochutnali na masle – vyrábali sme si ho sami, a na doma upečenom chlebíku. Vymenili sme si recepty na nátierky. Štvrtáci merali a vážili ovocie a zeleninu. Maľovali sme do výtvarnej súťaže. Vysvetlili sme si aj, ako sa starať o svoje telo. V tento deň sme sa toho veľa naučili. Ako sa nám darilo? Pozrite.....

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk