PostHeaderIcon Oznámenie

There are no translations available.

Riaditeľstvo Základnej školy P. Kellnera Hostinského oznamuje rodičom a žiakom 5. až 9. ročníka, že od 26.10.2020 do 27.11.2020 žiaci prechádzajú na dištančné vzdelávanie. Žiaci sa budú vzdelávať z domu.

Termíny jesenných prázdnin:

30. október 2020

2. november 2020

6. november 2020

9. november 2020

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk