PostHeaderIcon Tekvicové kráľovstvo

There are no translations available.

V dňoch 26.10. – 29.10. sa vchod do našej základnej školy premenil na „Tekvicové kráľovstvo“.

Prekrásne vyrezávané tekvice vítali každého žiaka pri vchode do školy. Veľké i malé, vyrezávané, či ináč vyzdobené tekvice mohli obdivovať aj rodičia, pretože výstavka tekvíc bola pred vchodom do budovy školy.

To, že „Tekvicové kráľovstvo“ lákalo všetkých, o tom niet pochýb. Do výstavky sa zapojilo 95 žiakov. Keďže kráľovnú tekvíc bolo vybrať ťažké, rozhodli sme sa oceniť majiteľov všetkých tekvíc. Každý, kto priniesol tekvicu dostal pekný tekvicový diplom a sladkú halloweensku odmenu.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk