PostHeaderIcon Stroj na jednotky. Zážitkové domáce učenie.

There are no translations available.

Stroj na jednotky je program špeciálne vyvinutý pre domáce zážitkové učenie pre žiakov základných škôl. Motivuje deti pravidelne si precvičovať učivo zo slovenského jazyka, matematiky a anglického jazyka zábavnou formou. Pomocou neho sa u žiaka zlepšuje predstavivosť, tvorivosť, vedomosti, talent aj prospech v škole.
Do tejto súťaže sa zapojil dvaja žiaci zo 4.C triedy, Jakub Očenáš a Dávid Csernok. Dňa 9.11.2020 získal Dávid CsernokCertifikát na jednotky za úspešné absolvovanie všetkých doterajších kôl on-line súťaže Stroj na jednotky 2020/2021. Svojím doterajším výkonom získal
1. miesto z 219 žiakov v celej Slovenskej republike.
Všetci mu srdečne blahoželáme a želáme veľa ďalších úspechov.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk