PostHeaderIcon Gaštanová jeseň

There are no translations available.

Každoročne v mesiaci október sa žiaci našej školy zapájajú do zberu gaštanov. Tie slúžia nielen ako potrava pre lesné zvieratá, ale využívajú sa i do mnohých liečiv na liečbu kĺbových ochorení.
Šikovné ruky našich detí nazbierali spolu 862,90 kilogramov týchto hnedých plodov jesene.
Najúspešnejšou zberačkou bola Zoja Sojková z 3. A triedy, ktorá priniesla až 220 kg. Ďalšími šikovnými zberačmi boli aj: Veronika Feješová z 3. C, Ema Gubalová zo 4. C, Peter Brindza z 3. C, Róbert Balog z 2. B a mnoho ďalších.
Na II. stupni najviac nazbierala Vierka Cerovská z 5. C triedy.
Tí, ktorí nazbierali najviac, boli pani riaditeľkou sladko odmenení.
Touto cestou ďakujeme všetkým, ktorí sa do zberu zapojili!

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk