PostHeaderIcon Oznam pre rodičov a žiakov I. stupňa

There are no translations available.

Vážení rodičia!

Na základe zlepšujúcej sa epidemiologickej situácii v okrese Rimavská Sobota, v súlade s unesením vlády č. 160 zo 17.03.2021, rozhodnutiami ministra školstva, vedy, výskumu a športu číslo: 2021/10079:1-A1810 zo dňa 05.02.2021 a číslo: 2021/10079:2-A1810 zo dňa 02.03.2021 a uznesením krízového štábu mesta Rimavská Sobota z 18.03.2021 sa

s účinnosťou od  21. marca 2021 až do odvolania

obnovuje školské vyučovanie žiakov  prvého stupňa prezenčnou formou (žiaci sa budú učiť v škole),

obnovuje prevádzka školského klubu detí od 06.30 hod. do 16.30 hod.

obnovuje zariadenie školského stravovania.

Podmienkou vstupu žiakov do školy je vyplnené Čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti jedného zákonného zástupcu (platný negatívny výsledok testu na COVID-19), ktoré nájdete TU! (POZOR: TLAČIVO JE NOVÉ). Odporúčame sa testovať v piatok, sobotu alebo nedeľu, aby platnosť testu bola do piatka.

Žiaci II. stupňa sa aj naďalej budú vyučovať dištančne (z domu).

Školský bufet bude v prevádzke.

 

RNDr. Anita Antalová

riaditeľka školy

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk