PostHeaderIcon Absolventi našej školy 2020/2021

9.A 2020/2021
Zbyněk Lakatoš, Adam Kurek, Alex Jakab, Andrea Gáliková, Gabriel Gríger, Christian Matyinkó, Jozef Haninčík, Karina Juhaniaková, Katarína Velkovová, Kristína Juhászová, Laura Fazekašová, Lenka Vetráková, Marcel Mitter, Martina Gregorčoková, Matej Banský, Michaela Melichová, Michal Borsos, Miroslav Petrovský, Nikolett Eva Babičová, Richard Vargic, Samuel Ciprus, Sofia Bartóková, Soňa Štoberová, Yorick Miklo.
9.B 2020/2021
Adam Sokolovský, Aladár Gál, Alex Váradi, Barbora Bodnárová, Bianka Bohóová, Karolína Balážová, Lea Pytliaková, Lucia Lajgútová, Lukas Bernáth, Marcel Budinský, Martin Kožiak, Miroslava Fábryová, Nicol Cristine Fratričová, Roman Varga, Sabína Kubelková, Terézia Klučiarová, Tomáš Kuvik, Viktória Krokavcová, Zoltán Danyi.
9.C 2020/2021
Andrea Bohóová, Gabriela Berkiová, Chiara Del Sal, Jakub Gréč, Jakub Palík, Karolína Rábelyová, Kayla Ellen Murphy, Laura Juráková, Lucia Gombalová, Lukáš Huszti, Lukáš Lénárt, Natália Čipčalová, Nataša Huong Tranová, Nicolas Tajty, Nikoleta Balážová, Nina Fülöpová, Roman Stromko, Roman Šimon, Samuel Krnáč, Tomáš Lajgút, Veronika Ďurianová.