PostHeaderIcon Návšteva múzea

There are no translations available.

MÚZEUM.... SYSLE, SYSĽOVISKO.... boli slová, ktoré sa u nás v triede, vo štvrtok často hovorili. V rámci ŠKD sme sa s pani vychovávateľkou, aj pani učiteľkou vybrali do múzea.

V múzeu sme si pozreli výstavu SYSĽOV... Tety sprievodkyne nám porozprávali mnoho zaujímavých informácií o týchto malých milých zvieratkách. Vedeli ste, že sysle si nerobia zásoby na zimu. Alebo, viete aký tlkot ❤️ má syseľ počas zimného spánku? My to už vieme.
Keďže sme počas návštevy múzea museli byť rozdelení... boli sme si pozrieť aj výstavu o prvom riaditeľovi múzea - Janos Fábry.
A pravdaže nám tety ukázali aj múmiu, ktorá nás vždy zaujíma.

žiaci s triedy Červená čiapočka

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk