PostHeaderIcon Vyhodnotenie šarkany

There are no translations available.

Milí žiaci, milí rodičia, už je tradíciou na našej škole, že každý september, október organizujeme súťaž o „Najzaujímavejšieho šarkana.“ Tak to bolo aj tento rok a pridali sme aj kategóriu jesenná dekorácia. Do súťaže sa zapojilo takmer sto žiakov. Chodbu máme plnú prekrásnych šarkanov a jesenných dekorácií. Nám prináleží opäť ťažká úloha, vybrať tie najzaujímavejšie. Po dôslednom prezretí sa porota rozhodla nasledovne.

V kategórii:
Papierový šarkan sa umiestnili práce žiakov:
Adrian Šálek 4.A
Nikola Csíziová 4.A
Sofia Múčková 3.B
Tamara Nôtová 4.B
Sebastián Taity 2.B

V kategórii prírodný šarkan sa umiestnili práce žiakov :
Ema Sújová3.B
Zara Kovalčíková 1.B
Tomáš Szabó 3.B
Alexander Bystriansky 4.A
Alex Válent 2.A

V kategórii rôzny materiál sa umiestnili práce :
Viktor Brindza 2.A
Adam Gábor 3.B
Richard Šilák 2.B
Peter Bryndza 4.C
Shania Molnárová 4.A

V kategórii jesenná dekorácia sa umiestnili práce:
Emily Vargová3.B
Nikoleta Csíkfeješová 4.B
Natália Mareková 4.C
Matej Kupec 3.A
Ján Badinka 2.A


Kto nevyhral nevadí ,máte šancu zabojovať opäť o rok .
Dotvorenia.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk