PostHeaderIcon Tekvičková výzdoba

There are no translations available.

Aj tento školský rok ozdobili prvý stupeň našej školy krásne tekvičky a strašidielka. Táto tradícia pochádza zo starodávneho keltského sviatku . Hovorí sa, že Kelti týmto sviatkom oslavovali ukončenie leta a začiatok zimy. Bol to podľa nich sviatok, ktorému ďakovali za úrodu. A my ďakujeme všetkým šikovným deťom a ich rodičom za kreatívne výtvory a spríjemnenie atmosféry blížiacich sa sviatkov.

 

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk