PostHeaderIcon Oznam

There are no translations available.

Vážení rodičia!

Na základe rozhodnutia RÚVZ v Rimavskej Sobote dňom 1. 12. 2021 prechádzajú žiaci II. stupňa na dištančné vzdelávanie. Znamená to, že vyučovanie pokračuje online formou cez program ZOOM podľa platného rozvrhu hodín. Ďalšie pokyny sú zverejnené na Edupage.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk