PostHeaderIcon Voňavé objatie

ŠKD
There are no translations available.

Posledný deň v škole sme si obohatili prechádzkou, avšak nie obyčajnou. Naše kroky viedli do nemocnice na detské oddelenie, aby sme lekárom odovzdali darčeky, ktoré si pre nich deti na Vianoce pripravili. Zaspievali im pesničku Šťastné a veselé a zapriali všetkým krásne Vianoce.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk