PostHeaderIcon Ponožkový október

There are no translations available.

Charita je často zabudnutou a nedocenenou činnosťou, no pre tých, ktorí sú na ňu odkázaní znamená veľmi veľa. Je to o to krajšie, ak sa na charitatívnej zbierke zúčastnia školáci, teda tí, ktorí sú v najdôležitejšom obdobi z hľadiska formovania svojich osobností.
Reč je o ponožkách, ktoré najmä v zimnom obdobi ľudia bez domova veľmi potrebujú.

Iniciatíva vznikla v zahraničí pod názvom SOCKTOBER, na Slovensku ju uz po štvrtý krát organizuje prešovske OZ Podaj ďalej.
Do zbierky sa zapojila aj naša ZŠ P. Kellnera Hostinského

socktober

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk