PostHeaderIcon 200. výročie narodenia Ľudovíta Štúra

Pri príležitosti 200. výročia narodenia Ľudovíta Štúra sme v našej škole v dňoch 19.- 23. 10. 2015 uskutočnili celoškolskú súťaž o tejto mimoriadnej osobnosti našej národnej histórie. Z množstva správnych odpovedí boli vylosovaní nasledovní žiaci:

Borbala Borbášová – V.B, Vratko Mančuška- V.B, Gabika Medeová- V.B, Natália Gažiová- 5.C, Viktória Talánová- VI.C, Janka Garayová- VII.A, Denisa Uhrinová- VII.A, Patrik Kopec- VII.C.  a Annamária Antalová- VII.C.

Drobné vecné ceny si títo žiaci prevzali z rúk pani riaditeľky RNDr. Anity Antalovej.

Okrem tejto akcie sa žiaci na vyučovacích hodinách literárnej výchovy oboznamovali prostredníctvom powerpointových prezentácií so životom Ľudovíta Štúra, vytvárali postery a v rámci výtvarnej výchovy kreslili portréty Ľ. Štúra.