PostHeaderIcon Kurz anglického jazyka

Dovolím si napísať za nás všetkých účastníkov úžasného kurzu angličtiny.

Štyri dni sme sa žiaci rôznych  ročníkov stretávali v jazykovej triede. Stala sa našim spoločným miestom, kde sme sa nebáli odviazať (v rámci šk. poriadku ) a upustiť uzdu od  striktnej angličtiny, ktorú  používame na hodinách.

Pán lektor Guy Harry Cheetham pochádzajúci z Veľkej Británie, konkrétne z Anglicka, nám rozprával o svojej rodnej zemi. Podelil sa s nami nielen o svoje zážitky, ale miestami nám aj osviežil pamäť z geografie.

Jeho veľké pozitívum boli na prvý pohľad viditeľné sympatie, ktoré z  neho priam vyžarovali. Každý jeden z nás bol pred lektorom uvoľnený a poriadne sme si celé štyri dni užili.

V  mene nás všetkých zúčastnených by som sa chcela poďakovať škole za možnosť overiť si vedomosti a schopnosti komunikovať v anglickom jazyku a následnom zvýšení sebavedomia pri vyjadrovaní sa Počas celého kurzu sa nestratil úsmev z našich tvárí. Kurz sa niesol v neodmysliteľnom humore lektora a v posolstve 3 lektorových pravidiel:

1. Hovoriť nahlas

2. Hovoriť pomaly