PostHeaderIcon Môj nový svet

There are no translations available.

„Na známosť sa všetkým dáva, mimoriadna zvláštna správa. Tak ako vždy v tomto čase, pasovanie prvákov začína sa zase.“


V stredu 4.10.2017 sa na našej škole konala významná udalosť v živote našich prváčikov. Naši najmladší zažili „pasovanie prvákov“.
Na našej škole sa stalo už každoročnou tradíciou, že prváčikovia sú slávnostnou pasovačkou prijímaní do cechu školského. Všetkých prítomných privítala pani vychovávateľka Bc. Beata Sojková.

Po vystúpení žiačok 5. ročníka nasledoval slávnostný prvácky sľub a po ňom prišla dlho očakávaná chvíľa „pasovania prváčikov“. Pani riaditeľka RNDr. Anita Antalová pasovala veľkou ceruzkou všetkých prváčikov. Aby na tento deň naši prváčikovia nezabudli, dostali od svojej triednej učiteľky „pasovaciu listinu“. Po pasovaní za žiaka našej školy každý prváčik dostal na záver sladkú odmenu.

Teraz už prvákov čaká kopec roboty, musia sa naučiť všetky písmenká a čísla, aby vedeli správne čítať a písať. Želáme im, aby bolo učenie pre nich zábavou.
Našich prváčikov si už nikto nemôže pomýliť so škôlkarmi. Už sú oficiálni školáci a žiaci prvého ročníka našej školy.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk