PostHeaderIcon „Emil a jeho kamaráti“

There are no translations available.

Nadácia ZSE vyhlásila v tomto školskom roku grantový program Výnimočné školy. Do tohto programu sme sa zapojili aj my s projektom „Emil a jeho kamaráti“ . Cieľom projektu je pomocou robotických hračiek ukázať deťom možnosti využitia programovania.

15 projektov čaká na Facebookovej stránke na podporu od verejnosti. Medzi nimi aj ten náš.

Podporte svojim lajkom a zdieľaním náš projekt a pomôžte získať pre naše deti financie na robotické hračky. Hlasovať môžete do 10. novembra 2019.

 

Hlasujte na adrese:

https://www.facebook.com/nadaciazse/photos/a.2446768772307480/2446769225640768/?type=3&theater

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk