PostHeaderIcon Začiatok školského roka 2022/2023

začína sa škola.
Každá trieda nedočkavo
na vás, deti, volá.

Dva mesiace pohody, oddychu a leňošenia sú už preč a my sme sa opäť stretli na pôde našej
základnej školy plní letných a dovolenkových zážitkov.

Piaty september 2022 teda odštartoval nový školský rok. Jeho otvorenia sa zúčastnil
i zástupca primátora mesta Mgr. Jozef Tóth. Po krátkom kultúrnom programe sa žiakom,
učiteľom a rodičom prihovorila p. riaditeľka RNDr. Anita Antalová. Srdečne privítala
všetkých žiakov, no hlavne malých prváčikov, ktorí určite prišli do školy s búšiacim
srdiečkom i s najväčšími očakávaniami. Pani riaditeľka im aj ostatným žiakom zaželala veľa
chuti, trpezlivosti, síl, ale i radosti pri získavaní nových poznatkov. Osobitne popriala mnoho
trpezlivosti našim deviatakom v zodpovednej príprave na Testovanie 9 a na prijímacie skúšky.
Po slávnostnom otvorení prešli žiaci so svojimi triednymi učiteľmi do tried, kde si vypočuli
organizačné pokyny a informácie na nasledujúce dni.

Vážení rodičia!
Nový školský rok sa začne 5. septembra 2022 (pondelok), jeho slávnostné otvorenie sa uskutoční o 8.00 hod. na školskom dvore. Zraz žiakov je do 7.45 hod. v triedach. Žiaci sú povinní priniesť „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ (nájdete ho TU) alebo cez Edupage v sekcii Žiadosti a vyhlásenia. (Návod ako poslať vyhlásenie cez mobilnú aplikáciu Edupage nájdete TU)
Zároveň Vám odporúčame, aby ste svoje dieťa v nedeľu otestovali na COVID-19.