PostHeaderIcon Deň svätého Valentína

Deň svätého Valentína sme si v našej škole pripomenuli vo štvrtok 14. februára. V tento deň využili mnohí žiaci možnosť napísať valentínky s milými slovami svojim kamarátom a učiteľom, ktoré pripínali do obrovského srdca umiestneného na dolnej chodbe školy.  Okrem tohto  sa v tento deň začala dvojdňová súťaž o najkrajšie valentínske srdiečko a najkrajšiu Valentínku, do ktorej sa zapojilo 46 žiakov. Zástupcovia žiackeho parlamentu vyrobili i malé valentínske pozdravy,  ktorými potešili svojich učiteľov i ďalších zamestnancov školy.

PostHeaderIcon Florbal žiakov ZŠ - okresné kolo

PostHeaderIcon Šaliansky Maťko J.C. Hronského - prednes slovenskej povesti

PostHeaderIcon Florbal žiačok ZŠ - okresné kolo

PostHeaderIcon Výtvarná súťaž v tvorbe plagátu "VÁŽME SI SLOBODU"

PostHeaderIcon Vianočná burza 2018

Žiacky parlament pripravil aj v tomto roku pre všetkých žiakov i zamestnancov školy vianočnú burzu. Vďaka šikovným rukám žiakov z 9 tried školy, ktorí predávali veľmi pekné predmety s vianočnou tematikou, si mnoho detí i dospelých kúpilo krásny vianočný darček.

PostHeaderIcon Timravina studnička

PostHeaderIcon Mikuláš na našej škole

Ďakujeme Milkuláš, Anjel, aj tebe Čert - o rok vás čakáme zase.

PostHeaderIcon Futsal žiakov ZŠ - okresné kolo

1.miesto

PostHeaderIcon Svetový deň boja proti AIDS

1.december – je Svetový deň boja proti AIDS. Ľudia na celom svete si pripomínajú nebezpečenstvo prenosu tohto nevyliečiteľného vírusového ochorenia a zoznamujú sa s možnosťami prevencie.

Čítať celý článok...