PostHeaderIcon Vianočná burza

PostHeaderIcon Vianočný volejbalový turnaj

Dňa 11.12.2015  naša škola zorganizovala VIANOČNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ pedagogických zamestnancov, rodičov, priateľov školy a zamestnancov MsÚ.

Turnaj prišli pozdraviť: prednosta MsÚ JUDr. Štefan Szantó, poslanec MsZ a predseda komisie školstva, kultúry a športu Mgr. Zsolt Főző, poslanec MsZ JUDr. Štefan Baláž, riaditelia zúčastnených škôl a školských zariadení.

12 družstiev ( 6 školských a 6 tvorených z rodičov a priateľov školy) hralo v telocvični našej školy  a Gymnázia I. Kraska. Rozhodcami boli páni:  Štefan Baláž a Ján Račko.

1. miesto si vybojovalo družstvo AUTOMAXu

2. miesto obsadila ZŠ P. Dobšinského

3. miesto – Športový klub polície

4. miesto - Špeciálna základná škola

Všetky zúčastnené družstvá dostali ceny a diplomy, víťazné družstvá získali aj poháre.

Turnaja sa zúčastnilo 98 osôb, ktorým sme poskytli celodenné občerstvenie.

Riaditeľstvo ZŠ vyjadruje poďakovanie mestu Rimavská Sobota za podporu, pani Andrei Korytiakovej za sponzorskú pomoc, riaditeľovi gymnázia Mgr. Čemanovi za prepožičanie telocvične.

Akcia sa mimoriadne vydarila, a tak sa už teraz môžeme tešiť na budúci ročník a ďalšie priateľské športové stretnutie.

PostHeaderIcon Mikuláš na našej škole