PostHeaderIcon

PostHeaderIcon Lucky na našej škole

Všetci dobre vieme, že dátum 13. december je spojený s krásnou ľudovou tradíciou, kedy dievčatá Lucky vyháňali po domoch zlé sily. Keďže chceme, aby si žiaci našej školy ľudové tradície pamätali, pripravili dievčatá z druhej triedy Maťka a Kubka a tiež Pirátskej pod vedením pani učiteľky Mgr. Renáty Sivokovej zážitok pre všetkých žiakov našej školy. 12. decembra sa preobliekli sa za „LUCKY“, tvár si pomúčili a s husími perami povyháňali všetky zlé sily z našich tried. Nezabudli ani na bufet, pani hospodárku, zborovňu na prvom i druhom stupni, riaditeľňu, či kanceláriu pani zástupkyne.
Veríme, že ich čarovná moc zabezpečí v našej škole veľa spokojnosti a lásky. Ďakujeme Luckám aj za krásne vianočné želania.

PostHeaderIcon Mikuláš na škole

User Rating: / 5
PoorBest

Dnes chodili po našej škole Mikuláš, anjel a čert a všetkým naším žiakom rozdávali sladkosti.

Deti sa im odmenili peknými pesničkami a básničkami.

More Articles...