PostHeaderIcon Zápis do 1.ročníka [7.4. - 30.4.2021]

Nové dobrodružstvá čakajú.

Nezmeškajte možnosť zapísať Vaše dieťa už dnes.

Váš odkaz na zápis: https://zshostrs.edupage.org/register/

PostHeaderIcon ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

Vážení rodičia budúcich prváčikov!

Oznamujeme Vám, že zápis do 1. ročníka základnej školy bude prebiehať v mesiaci apríl 2021. Môžete ho zrealizovať

elektronicky od 1. apríla 2021 do  30. apríla 2021 vyplnením formulára, ktorý nájdete tu

alebo

osobne od 7. – 9. apríla 2021 v čase od 8:00 - 17:00 hod. v budove školy  (bez účasti dieťaťa).

V prípade, že sa dostavíte osobne, poprosíme vás, aby ste mali negatívny test a ústa a nos prekryté ochranným respirátorom podľa aktuálneho nariadenia.

K zápisu osobne v škole je potrebné doniesť:

rodný list dieťaťa

občiansky preukaz zákonného zástupcu

pero

Na zápise v škole spoločne vyplníme prihlášku, informovaný súhlas zákonného zástupcu a súhlas so spracovaním osobných údajov.

Neváhajte nás kontaktovať na t. č.  0911 564 839

PostHeaderIcon Deň vody na našej škole

Svetový deň vody je oslavou úcty a pokory k vode, ktorej význam si celý svet každoročne pripomína 22. marca. Svetový deň vody aj v roku 2021 ovplyvňuje pandemická situácia s ochorením COVID-19.Napriek tomu sme si ho aj my na I. stupni pripomenuli symbolickým modrým oblečením a rôznymi aktivitami.

V dopoludňajších hodinách si pani učiteľky v triedach pripravili prezentácie o vode, vďaka ktorým žiaci získali nové informácie o význame vody pre život, prečo a ako chrániť vodu v každodennom živote. Dozvedeli sa o krajinách, ktoré trpia nedostatkom vody ako aj o význame pitného režimu pre každého z nás. Získané vedomosti si mohli overiť pri plnení úloh v pracovných listoch.

Read more...