PostHeaderIcon Futbal Cup 2017 - krajské kolo žiačky ZŠ

PostHeaderIcon McDonald Cup - súťaž žiakov a žiačok ZŠ - krajské kolo - minifutbal

PostHeaderIcon FOTO:Žiaci našej školy vyjadrili úctu padlým vojakom 2.svetovej vojny

Pri príležitosti 72. výročia ukončenia 2. svetovej vojny sa uskutočnila vedomostná súťaž Medzníky 2. svetovej vojny. 5.mája si svoje vedomosti zmerali žiaci základných škôl v meste Rimavská Sobota. Dve trojčlenné družstvá našej školy prezentovali svoje vedomosti z oblasti nástupu fašizmu k moci, príprav a vypuknutia druhej svetovej vojny a SNP. Prvé i druhé miesto obsadili žiačky našej školy z 9.C triedy – L.Gazdíková, B.Fülőpová, V.Trnková, K.Ďurianová, A.Farkašová, Ž.Slováková. Tieto žiačky na pietnom akte pri Pamätníku Červenej armády na Námestí M. Tompu položili veniec padlým vojakom, čím vyjadrili vďaku všetkým obetiam vojny v mene mladej generácie za to, že môže žiť v mieri.

Čítať celý článok...

PostHeaderIcon Futbal Cup 2017 - regionálne kolo staršie žiačky ZŠ

PostHeaderIcon Miniflorbalová liga mladších žiakov 2017

PostHeaderIcon Sládkovičova Radvaň 2017

PostHeaderIcon Na bicykli bezpečne 2017

PostHeaderIcon Literárna súťaž

Žiaci Stonožkovej triedy sa zapojili do literárnej súťaže organizovanej Požiarnickym zväzom a obsadili krásne 1., 2. aj 3. miesto. Za svoju snahu získali hodnotné ceny, z ktorých sa žiaci veľmi tešili.

PostHeaderIcon Vedomostná súťaž z histórie 2.svetovej vojny

PostHeaderIcon McDonald´s Cup - regionálne kolo - minifutbal