PostHeaderIcon Oznam - Ponuka zamestnania

PONUKA ZAMESTNANIA

Riaditeľstvo Základnej školy P. Kellnera Hostinského prijme do pracovného pomeru s nástupom od 01.09.2017:

Čítať celý článok...

 

PostHeaderIcon 63. Hviezdoslavov Kubín

Žiak našej školy, Samko Kurák, recituje už od materskej škôlky. Jeho záujem o umelecký prednes sa ďalej rozvíjal na I. stupni základnej školy.

Čítať celý článok...

 

PostHeaderIcon Viceprimátor Rimavskej Soboty ocenil žiačky našej školy

22.6.2017 v obradnej sále Mestského úradu v Rimavskej Sobote  viceprimátor  Ing. L. Rigo ocenil žiačky našej školy Beatu Fülöpovú a Žofiu Slovákovú za vynikajúce výsledky počas celého štúdia v základnej škole, za reprezentáciu na olympiádach, vo vedomostných a literárnych súťažiach.

Čítať celý článok...

 

PostHeaderIcon Deň štúrovskej poézie

 

PostHeaderIcon Medzinárodné sympózium v Rumunsku

5. až 7. júna som sa zúčastnila sympózia, ktoré sa konalo v Rumunsku, v Pucioasa. Základná škola v Ožďanoch nám ponúkla možnosť zúčastniť sa stretnutia v rámci projektu, ktorého je súčasťou. Názov projektu je: „e-Management of multidisciplinary projects for secondary schools"(E-manažment multidisciplinárnych projektov pre sekundárne vzdelávanie).

Čítať celý článok...

 

PostHeaderIcon Medzinárodný deň detí na našej škole

Radostný, veselý, šťastný, sladký a hlavne športový bol Medzinárodný deň detí na našej škole.

Čítať celý článok...

 

PostHeaderIcon Škola v prírode - Tralaland

V dňoch 14. – 19. mája sa žiaci štvrtých ročníkov ich triedne pani učiteľky a pani vychovávateľky zúčastnili školy v prírode v Trnavej Hore.

Tralaland nás privítal krásnym slnečným počasím, ktoré nám skrášľovalo pobyt každý deň. Po celý týždeň sa v dopoludňajších hodinách vyučovalo v prírode. Pondelok patril prechádzke lesom.

Čítať celý článok...

 

PostHeaderIcon Beh J.Jesenského

 

PostHeaderIcon Gemerský triatlon - štafeta

Srdečné blahoželáme žiakom našej školy Petrovi Dulanskému, Martinovi Vyrvovi a Samuelovi Fehérovi za 2.miesto v Gemerkom triatlone.

 

PostHeaderIcon Miniflorbalová liga starších žiakov 2017

Srdečné blahoželanie patrí starším žiačkám našej školy za umiestnenie na 1.mieste v Miniflorbalovej lige starších žiakov. Ďakujeme!

Srdečné blahoželanie patrí aj starším žiakom našej školy za umiestnenie na 3.mieste v Miniflorbalovej lige starších žiakov. Ďakujeme!

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)