PostHeaderIcon Hviezdoslavov Kubín - okresné kolo

PostHeaderIcon Oznam

Oznamujeme všetkým žiakom 9. ročníka, že Testovanie - 9 2021 sa tento rok neuskutoční.

PostHeaderIcon Oznam pre rodičov - Letná škola

Vážení rodičia!
Riaditeľstvo ZŠ Vás upozorňuje, že v mesiaci august 2021 sa naša škola zapája do projektu Letná škola.
Cieľom Letnej školy je zmierniť dopad prerušenia prezenčného vyučovania na školách a nevyrovnanosť vedomostí a zručností.
Aktivity počas Letnej školy nebudú vo forme klasického vyučovania, ale jej primárnym cieľom napriek tomu ostáva vzdelávanie a rozvoj kompetencií žiakov. Letná škola je určená hlavne žiakom, ktorí počas dištančného vzdelávania nemali prístup k internetu, alebo si potrebujú upevniť a precvičiť učivo preberané v čase dištančného vzdelávania z predmetov:
slovenský jazyk a literatúra, matematika, cudzí jazyk, v prípade potreby aj
z ďalších predmetov.
Program letnej školy:
8,00 – 12,00 – vyučovanie s aktivitami počas prestávok ( desiata)
12,00 – 12, 30 – obed
12,30 – 16,00 - športové súťaže, tvorivé dielne, pobyt v prírode ( olovrant)
16,00 – odchod domov
Prihlásení účastníci dostanú podrobný program. Maximálny počet účastníkov v jednom turnuse je 20 detí.
Náklady na stravu, dopravu verejnými prostriedkami a pomôcky budú hradené z dotácie MŠVVŠ SR - LETNÁ ŠKOLA JE ÚPLNE ZADARMO!
Letná škola sa uskutoční v súlade s hygienicko-epidemiologickými opatreniami, ktoré budú aktuálne platné v čase realizácie letnej školy.

Termíny:
I. turnus 09. – 13. 8. 2021
II. turnus 16. – 20. 8. 2021
III. turnus 23. – 27. 8. 2021
Maximálny počet žiakov v jednom turnuse je 20 účastníkov. V prípade voľného miesta môže žiak absolvovať aj viac turnusov.
Prihlášky si môžete vyzdvihnúť u zástupkyni II. stupňa J. Šulekovej, vyplnené prihlášky a informovaný súhlas rodičov je potrebné vrátiť do 31.5.2021.

Žiakom I. stupňa dajú prihlášky p. učiteľky triedne. Prihlášku a informovaný súhlas si môžete priamo stiahnuť TU.

Letná škola 2021 - prihláška

Letná škola 2021 - Informovaný súhlas zákonného zástupcu