PostHeaderIcon Greenfluencerky

Žiačky 9.B triedy, Natália Antalov, Saša Horváthová a Miriam Nôtová, sa pod vedením p.uč. Fülöpovej zapojili do súťažného projektu Greenfluenceri a energia, ktorého vyhlasovateľom a organizátorom je Ekofond SPP. V rámci súťaže sa projektový tím zúčastnil dvoch workshopov. Prvý workshop prebehol on-line a jeho témou bola Energia a životné prostredie, druhý workshop bol na tému kritické myslenie a sociálne siete a prebehol prezenčnou formou na SOŠ technickej v Prešove. Dievčatá mali za úlohu vymyslieť udržateľný projekt, ktorým by prispeli k zlepšeniu svojho okolia.

Názov projektu: Daj starému oblečeniu druhú šancu. Potešíš spolužiaka, pomôžeš zvieratku.

Zámer projektu:
1. Výmena a zbierka noseného oblečenia medzi spolužiakmi
2. Získanie materiálu na vyučovanie v predmetoch Technika a Svet práce a ku aktivitám ku Dňu Zeme
3. Výroba pelechov a hračiek pre psov pre Útulok Šťastné labky Fiľakovo
4. Zníženie množstva odpadu na skládkach
Pri plánovaní je potrebné pomenovať a zaznamenať merateľné dopady projektu, naplánovať všetky aktivity, zrealizovať, zaznamenať a vyhodnotiť ich tak, aby bol naplnený zámer projektu. Po absolvovaní všetkých aktivít a teda dokončení projektu, je potrebné jeho vyhodnotenie. Či sa podarilo naplniť zámer projektu, aké boli jeho merateľné a nemerateľné prínosy, dosahy komunikačných aktivít a iné ďalšie oblasti. Výstupy a dopady budú greenfluencerky zaznamenávať až do ukončenia celej súťaže, t.j. do 19.5.2023.

Nakoniec odborná porota zhodnotí všetky zrealizované projekty a vyhlási víťazov súťaže Greenfluenceri a energia.
Držíme dievčatám palce a budeme sa im snažiť, v rámci zrealizovaných aktivít na škole, všetci pomáhať.

IMG 20221128 085852 resized 20221128 045246623

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk