PostHeaderIcon Putovný pohár riaditeľky školy P. Kellnera Hostinského

Dňa 16.11.2023 sa na našej škole uskutočnil už 14. ročník futbalového turnaja o Putovný pohár riaditeľky školy, na ktorom sa zúčastnili štyri  základné školy z Rimavskej Soboty a jedna základná škola  z Jesenského.

Turnaj prišli pozdraviť aj vedúca odboru školstva, mládeže a športu Mgr. Renáta Adorjánová a riaditeľka ZŠ P. Dobšinského Ing. Erika Demková.

Víťazom sa stala domáca škola ZŠ P.Kellnera Hostinského, druhé miesto obsadili ZŠ P. Dobšinského, tretie ZŠ M. Tompu, štvrté a piate miesto obsadili ZŠ Jesenké a Š. M. Daxnera. Najlepším strelcom sa stal Marko Brath ZŠ P. Dobšinského, najlepším hráčom Matej Pál ZŠ P. Kellnera Hostinského, najlepším brankárom Pavel Kukla ZŠ Jesenské a najužitočnejším hráčom Roman Porteleky ZŠ M. Tompu.

IMG 20231120 0001

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk