PostHeaderIcon Koniec školského roka 2015/2016

Už je opäť koniec školy, sú tu prázdniny,

tisíc vecí na nás čaká, hurá, poďme za nimi...

30. júna 2016 sa všetci žiaci so svojimi učiteľmi zišli na školskom dvore, aby ukončili ďalší školský rok. V slávnostnom duchu sa nieslo celé dopoludnie -  kultúrny program,  rozlúčka deviatakov, ale hlavne príhovor pani riaditeľky RNDr. A. Antalovej,  ktorá vyhodnotila školský rok, poďakovala svojim kolegom za prácu, žiakom za úspešnú reprezentáciu školy a najaktívnejším žiakom odovzdala knižné odmeny.

Na záver zaželala všetkým leto plné pohody, aby toto obdobie bolo pre každého  obdobím oddychu, načerpania síl a novej energie.

Potom  sa všetci rozišli do svojich tried, kde triedni učitelia zhodnotili výchovno – vyučovacie výsledky žiakov  a odovzdali im vysvedčenia.

Nakoniec žiaci opustili školu a rozpŕchli sa na prázdniny.