PostHeaderIcon TÝŽDEŇ PRIATEĽSTVA

„Nič nie je v živote také potrebné ako priateľstvo.“
– Aristoteles

V tejto múdrej myšlienke sa niesol týždeň priateľstva v našej škole. Na dolnej chodbe sme si zhotovili nástenku s citátmi o priateľstve. Na hodinách etickej výchovy si žiaci vyplnili dotazníky o priateľstve a klíme v triede. Týždeň priateľstva pokračoval aj na hodinách výtvarnej, pracovnej, výchovy či hodine lega. Deti vyhotovili náramky a obdarovali sa nimi alebo si priateľa postavili z lega. Veríme, že tieto aktivity veľa priateľstiev utužili, ale zároveň podnietili aj vznik nových priateľstiev.