PostHeaderIcon Pohybom proti obezite

V rámci programu „Pohybom proti obezite“ navštívili žiaci IV.B triedy spolu so svojou triednou učiteľkou fitnescentrum Roland Fitness v Rimavskej Sobote.

„Po privítaní kulturistom a majiteľom fitnescentra Rolandom Brosmanom, nasledoval rozhovor o tom, čo je nadváha a obezita, o potrebe pohybu pre človeka a o zdravej výžive. Po krátkom rozhovore nasledovala naša spoločná rozcvička pod vedením trénera Brosmana. Po rozcvičke sme sa presunuli do posilňovne, kde nám náš tréner predstavil jednotlivé posilňovacie stoje a spôsob správneho cvičenia na každom z nich. Žiaci poctivo cvičili na jednotlivých stanovištiach vo dvojici. Pán Brosman po celý čas žiakom pomáhal a dozeral na ich bezpečnosť. Bol k nám veľmi milý, trpezlivý a nesmierne ochotný. Žiakom sa takéto spestrenie telesnej výchovy veľmi páčilo“ triedna učiteľka Mgr. Dana Artmanová.