PostHeaderIcon „IKA TIKA GYMNASTIKA“ alebo „POHYBOM PROTI OBEZITE“

V mesiaci február sa na našej základnej škole „športovalo ako o život“ alebo to bolo pre zdravie? Behalo, skákalo, cvičilo, súťažilo a hlavne zabávalo sa každé jedno dieťa. Pre žiakov z jednotlivých ročníkov si p. učiteľky pripravili rôzne pohybové aktivity, súťaže, turnaje, športové disciplíny, štafety, prekážkové dráhy. S úsmevom na tvári a dobrým pocitom na duši sme urobili niečo pre seba a svoje telo. Celý mesiac sa niesol v duchu hesla:

„Športu zdar!“