PostHeaderIcon OZNAM PRE RODIČOV

Na základe rozhodnutia Krízového štábu mesta Rimavská Sobota zo dňa 07.12.2020 a nízkeho počtu prihlásených žiakov na prezenčné vzdelávanie Vám oznamujeme, že žiaci II. stupňa našej základnej školy pokračujú aj naďalej v dištančnom vzdelávaní.

RNDr. Anita Antalová

Rozhodnutie Krízového štábu mesta o školách

Dňa 07.12.2020 zasadal Krízový štáb mesta Rimavská Sobota, na ktorý boli prizvaní aj riaditelia základných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta, ako aj poverená riaditeľka RÚVZ MUDr. Tatiana Majanová.

Na zasadnutí sa prijalo nasledovné uznesenie:

Na základe pripomienok členov krízového štábu a predovšetkým riaditeľov základných škôl v meste, ako aj na základe aktuálnej epidemiologickej situácie, Krízový štáb mesta Rimavská Sobota neodporúča otvoriť II. stupeň základných škôl do 22.12.2020, kedy sa začínajú vianočné prázdniny. Po tomto termíne sa bude postupovať v zmysle prijatých legislatívnych opatrení vydaných Úradom verejného zdravotníctva SR i Vládou SR.