PostHeaderIcon Informatická súťaž iBobor

Informatická súťaž iBobor bola založená v roku 2004 v Litve. Neskôr sa rozšírila do ďalších krajín. Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem detí o informačné a komunikačné technológie, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení.

V tomto školskom roku sa do súťaže zapojilo 55064 súťažiacich z 804 škôl na Slovensku.

Na našej škole sa súťaže zúčastnilo 45 detí z 3., 4. a 5. ročníka. Súťažili v 2 kategóriách- Drobci a Bobríci. Žiaci vypĺňali on-line súťažný test s logickými úlohami, ktorý bol v závere vyhodnotený.

Výsledky súťaže:

Úspešný riešitelia 3.roč. :

Richard Rendek- 1. miesto

Martin Bornay- 2. miesto