PostHeaderIcon Škola v prírode

V nádhernom prostredí Nízkych Tatier pri obci Jasenie, sa nachádza rekreačné stredisko Lomnistá, ktoré v dňoch 23. – 27.05.2022 navštívili žiaci 4. ročníka, aby prežili dlho očakávanú „Školu v prírode“.
Počas pobytu nechýbalo: dobré počasie, krásna príroda, mnoho aktivít s animátormi, medveď Nanuk, streľba z luku i vzduchovky, hry na ihrisku, vychádzky po okolí spojené so spoznávaním rastlín a okolia, putovanie lesom, večerné aktivity, rozlúčková diskotéka, nočný pochod, dobrá strava, učenie a vyhodnotenie družstiev.
Domov sa žiaci vrátili so zážitkami na ktoré budú dlho spomínať.