PostHeaderIcon MESIAC KNIHY

There are no translations available.

Marec - mesiac knihy- sme si v našej škole pripomenuli niekoľkými akciami. Na dolnej chodbe 2. stupňa sa žiaci na výstavných paneloch oboznámili s históriou kníh, prečítali si rôzne kuriozity o knihách, zistili, prečo je práve marec mesiacom kníh. Okrem toho si žiaci mohli prezrieť staré učebnice, z ktorých sa učili ich starí rodičia a taktiež sa mohli zapojiť do dvoch súťaží. Prvou bola súťaž o Matejovi Hrebendovi a druhou súťaž o najkrajší čitateľský denník.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk