PostHeaderIcon Plavecký výcvik 2023

There are no translations available.

V dňoch od 6. novembra do 10. novembra žiaci prvého stupňa - tretí ročník a žiaci druhého stupňa - šiesty ročník absolvovali na mestskej plavárni v Rimavskej Sobote plavecký výcvik pod vedením učiteľov telesnej výchovy p. učíteľom Mgr. Jánom Valachom, Mgr. Tomášom Pálom, Mgr. Soňou Langovou a p.učiteľkou Mgr. Beatou Svoreňovou. Žiaci boli rozdelení k svojim trénerom podľa plaveckých schopností.

Počas výcviku si neplavci osvojili plavecké základy, ostatní žiaci si zdokonaľovali svoje plavecké techniky a osvojili si aj ďalšie. Obohatením kurzu boli hry vo vode a záverečné plavecké preteky.
Plavecký kurz prispel k posilneniu zdravia a zvýšeniu telesnej zdatnosti žiakov.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk