PostHeaderIcon Bubnovačka - "Aby bolo deti lepšie počuť!"

There are no translations available.

Včera 20. novembra sme sa aj v našej škole zapojili do celoslovenskej „Bubnovačky 2023“, ktorá sa konala pod záštitou prezidentky SR Zuzany Čaputovej.

Táto akcia mala symbolicky upozorniť na dôležitosť ochrany detí pred násilím a podporiť v spoločnosti tému včasnej prevencie. S násilím sa možno vysporiadať len tak, že ho nebudeme prehliadať a nevnímať ako niečo, čo sa nás netýka. Preto mottom bubnovačky je myšlienka „ Aby bolo deti lepšie počuť“. A naše deti vďaka prineseným bubnom, hrncom, hrnčekom...bolo na školskom dvore určite počuť veľmi dobre.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk