PostHeaderIcon Dobšinského rozprávkový G E M E R

There are no translations available.

V dňoch 23.-25.10 už po 25 krát sme nazreli do sveta rozprávok prostredníctvom tohto tradičného podujatia. Názov i celé podujatie bolo opäť venované dielu Pavla Emanuela Dobšinského.

Cieľom tohto podujatia je uchovať rozprávky pre budúce generácie rôznymi formami a aktivitami, formovanie detí k tradíciám, regiónu či iniciovať deti k písaniu rozprávok.

Žiaci 1. stupňa našej ZŠ sa dňa 23.10. zúčastnili divadelného predstavenia O stratenej princeznej. Bolo to divadelné predstavenie v podaní divadla Hotel Mária z Banskej Bystrice. Po skončení divadelného predstavenia sa žiaci 3.C triedy s pani učiteľkou Mgr. Renátou Sivokovou zúčastnili divadelnej kreatívnej dielne s využitím prírodných materiálov na tvorbu rozprávkových postáv, maľovanie výjavov z divadelného predstavenia.

Práce sa im skutočne vydarili !

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk