PostHeaderIcon Oznam pre rodičov a žiakov I. stupňa

There are no translations available.

Vážení rodičia!

Na základe zhoršenej epidemiologickej situácii v okrese Rimavská Sobota a zabráneniu vzniku a šíreniu ochorení COVID-19 vyvolaných novým koronavírusom, v súlade s uznesením vlády č. 123 z 28.02.2021, uznesením bezpečnostnej rady okresu Rimavská Sobota č. 96 z 03.03.2021, vyjadrením Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Rimavskej Sobote č. A/2021/00618 zo 04.03.2021 a uznesením krízového štábu mesta Rimavská Sobota z 05.03.2021 sa

s účinnosťou od 08. marca 2021 až do odvolania

mimoriadne prerušuje školské vyučovanie pre žiakov prvého stupňa prezenčnou formou  – žiaci sa budú učiť z domu.

Pre zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre bude zabezpečená prevádzka školského klubu detí (tiež pre zákonných zástupcov, ktorých povaha práce neumožňuje vykonávať ju z domácnosti – bude sa to individuálne posudzovať). Školské stravovanie – obedy budú zabezpečené.

Školský bufet v prevádzke nebude.

Prevádzka ŠKD bude od 7.30 hod. do 16.30 hod.

Čestné vyhlásenie, ktoré je potrebné doniesť, žiaci obdržali. V prípade, že ho nemáte, nájdete ho TU.

 

RNDr. Anita Antalová

riaditeľka školy

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk