PostHeaderIcon Pri hrobe Petra Kellnera Hostinského

There are no translations available.

28. septembra si žiaci 5.C triedy uctili pamiatku Petra Kellnera Hostinského, významnej osobnosti štúrovskej generácie, po ktorej naša škola nesie čestné pomenovanie. Na mestskom cintoríne položili piataci na jeho hrob kyticu kvetov v mene všetkých žiakov našej školy.

 
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)

Táto webová stránka používa cookies, za účelom zlepšenia funkčnosti stránky pri poskytovaní našich služieb a štatistiky návštev. Zobrazením našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies a zvoľte možnosť „Súhlasím“. Viac informácií o cookies a ako ich zmazať, nájdete na stránke Bližšie info o cookies.

Súhlasím s používaním cookies na týchto stránkach.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk